Korraldaja

Korraldajate meelespea
http://wsoc2021.peko.ee/korraldaja/

1.Võistluskeskus

2. Materjalid ja info
Kaelakaart koos pusa, mütsi ja maskiga saab kätte Event office ‘st (vt kaarti). Kaelakaardi juures on ka korraldajatjate kontaktid. Event office lahtioleku aegasid vaata palun http://wsoc2021.peko.ee/detailed-program/.

 

3. Majutus
Korraldajad majutuvad Kääriku Hostelis, Marguse spordibaasis ning kodumajutuses Pauli suvilas ja Aini juures. Kes kus ööbib vt palun järgnevalt lingilt https://lingid.ee/wsoc2021team (parool: peko). Lisainfo Epp 5103113. Viidatud lingilt leiad info, kus tegutsed. Kui on küsimusi palun võta ühendust oma toimkonnajuhiga.

Margusel on 2 kohalised ja Käärikul 4 kohalised toad, varustuses on linad ja käterätid. Käärikul on dush ja WC kordoris. Olemas on riiete kuivatamise kapid. Toa numbri ja võtme saab kätte öeldes administraatorile oma nime.
Aini, Pauli ja Tea juures ööbivad palume kaasa võtta omad linad ja käterätid. Tingimused nagu kodus 🙂

 

 

4.Toitlustus

Margusel ja Käärikul ööbijatel on hommiku- ja õhtusöögid majutuskohas kohapeal.
Kõik lõunasöögid on Käärikul.

Palun Käärikul kinni pidada korraldajatele mõeldud söögiaegadest.
Ain ja Tea juures ööbijatele pakutakse hommikusööki, lõuna- ja õhtusöögid on Käärikul.
Pauli suvilas ööbijate kõik söögikorrad on Käärikul.

Hommikusöök
Marguse kell 08.00 – 10.00
Kääriku kell 07.00-07.30
Lõunasöök
Võistluspäeval Ingriti telgis
Vabadel päevadel Kääriku sööklas kell 14.30-15.00
Õhtusöök
Marguse kell 18.00 – 20.00
Kääriku kell 20.00 – 20.30

5. Korraldajate parkimine

Korraldajatel eraldi parklat ei ole, palume parkida skeemil näidatud ametlikesse parkimiskohtadesse, teeäärde palume mitte parkida.

6. COVID

Palun tutvu ja pea kinni kõikidest reeglitest seoses COVID’ga.

 

7. Tähtsad kontaktid

Toimkond Nimi Telefon
PEAKORRALDAJA Raul Kudre 5256695
IOF ADVISOR Vadim Konyshev 79088740878
RAHVUSLIK INSPEKTOR Sixten Sild 5068377
COVID TEEMA Küllike Jaama 5060047
COVID TESTER Kaarel Lehtoja 53309330
EHITUS Margus Kirotar 5069622
EHITUS Tanel Kalm 53994181
EHITUS Ain Fjodorov 5204148
ESMAABI Taimi Taimalu 56254810
FINISH Tarmo Klaar 5658253
FINISH Marili Zimmermann 53804259
FOTOGRAAF Reigo Teervalt 53917998
GPS JÄLGIMINE Liis Toomas 53488869
GPS STARDIS JAGAMINE Kelli-Marie Jaama 5126658
KÄÄRIKU TEENUSED Meelis Mälberg 5116110
MEEDIA Einar Raudkepp 5051047
MEEDIA Emily Raudkepp 5213073
PARKIMINE JMS Indrek Mahla 5115134
POSTIMEES LIVE KOMMENTAATOR Margus Hallik 5200110
POSTIMEES LIVE KOMMENTAATOR Andreas Kraas 55528912
PULT – PILT INTERNETIST, GPS Mihkel Järveoja 53415075
RAJABRIGAAD Rein Zaitsev 53453331
RAJABRIGAAD Tõnis Erm 56669977
SEKRETARIAAT Mare Parve 5159915
SEKRETARIAAT Reeda Tuula-Fjodorov 5012914
SEKRETARIAAT Kaja Ligi 5041193
SEKRETARIAAT Tiina Tillo 5247494
SEKRETARIAAT Erika Joonas 57450133
STAADIONI KOMMENTAATOR Meelis Atonen 5069459
START Andy Karjus 5103650
START Martti Parve 53403354
TEEÜLETUSE JUHT Aare Huik 58067602
TOITLUSTUS Ingrit Kala 5120659
TSEREMOONIAD Sigrit Mahla 5266105
TV LIVE Per Frost 46730355368

Kohtumiseni Käärikul

ja ära unusta end vastavalt ilmastikule riidesse panna!

 

 

 

Comments are closed.